Belarusvodka

В магазине крепких белорусских напитков и сладостей праздник уже начался!##Baltkrievijas stipro dzērienu un saldumu veikalā svētki jau sākušies!##
Nosviniet Ziemassvētkus ar baltkrieviem raksturīgo vērienu!
Mūsu veikals Rīgā, Elijas ielā 21, iepriecinās Jūs ar plašu Baltkrievijas tradicionālo dzērienu un saldumu klāstu Jūsu svētku galdam.
Katru nedēļu mēs piedāvājam īpašas svētku cenas dažādām precēm.
Ar baltkrievu viesmīlību sagaidīsim Jūs mūsu veikalā! Laipni lūgti!
Оригинальные белорусские напитки стали ещё доступнее!##Baltkrievijas dzērieni ir kļuvuši pieejamāki!##

Jūsu ērtībai, mēs nepārtraukti strādājam, lai paplašinātu tirdzniecības vietas, kur Jūs varētu iegādāties Baltkrievijas dzērienus. Mēs vienmēr esam priecīgi redzēt Jūs mūsu veikalā – Rīgā, Elias ielā 21. Ja kāda iemesla dēļ Jūms neērti iepirkties mūsu uzņēmuma veikalā, tagad Jūs varat iegādāties Baltkrievijas dzērienus blakus mājām, jebkuros mazumtirdzniecības ķēdes veikalos Latvijā - RIMI un MAXIMA!

 

О водке##Par degvīnu##About vodka
DEGVĪNS mūsdienu izpratnē  ir stiprs, alkoholisks dzēriens, kuru iegūst, sajaucot rektificētu etilspirtu ar speciāli sagatavotu (attīrītu) ūdeni. Galvenās degvīna izejvielas ir spirts un ūdens.
SPIRTS ir gaistošs, viegli uzliesmojošs un ļoti reibinošs šķidrums. 
Spirta ķīmiskā formula ir C₂H₅OH
Rektificēts etilspirts ir etanols, kas iegūts jēlspirta vai neapstrādāta norūgušas brāgas destilācijas (destilēšanas) rezultātā...